Polityka wysyłki

  1. Koszty dostawy Produktu są podawane odrębnie przy składaniu. Zamówienia i są uzależnione od wyboru sposobu płatności, sposobu dostawy oraz od wagi i gabarytów  zakupionego Produktu.
  2. Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika:
    • Czas kompletowania Produktu wynosi 1 dzień roboczy od dnia prawidłowego złożenia i opłacenia Zamówienia, chyba że Klient wybrał opcję płatności „za pobraniem”, wówczas czas ten liczy się od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży
    • Dostawa Produktu przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. od 1 do 2 dni roboczych (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).
  3. Dostawa Produktów realizowana jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i następuje za pośrednictwem firm kurierskich. Zakupione w Sklepie Produkty są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, DHL lub do paczkomatów InPost. W przypadku uszkodzenia paczki w transporcie Klient proszony jest o sporządzenie protokołu reklamacyjnego z przedstawicielem przewoźnika oraz o zgłoszenie uszkodzenia przewoźnikowi.
  4. W każdym przypadku, czas realizacji Zamówienia nie przekracza maksymalnie 30 dni liczonych od chwili potwierdzenia Zamówienia przez Sprzedającego. OBI może wskazać w opisie danego Towaru lub w treści potwierdzenia Zamówienia inny termin i ten termin jest wiążący.