Nowości Starwax: super oferta promo + trwałe i wygodne akcesoria do sprzątania!

Nowości Starwax: super oferta promo + trwałe i wygodne akcesoria do sprzątania!

10 Jun 2024Starwax Team

Artykuł opublikowany na łamach magazynu "Świat Bricomarche"

____________________

Wywiad z Anną Sudoł, dyrektor ds. marketingu i komunikacji spółki Altair East.

Starwax to francuska marka wysokiej jakości produktów do mycia i konserwacji różnych powierzchni w domu i ogrodzie oraz preparatów do dekoracji drewna. Brand jest obecny w sieci Bricomarché Polska od otwarcia pierwszego sklepu Żarach w 2000 roku.

Starwax oferuje artykuły dla wymagających konsumentów i pozwala skutecznie rozwiązać problemy związane z higieną, utrzymaniem czystości oraz pielęgnacją, zapewniając komfort i piękny wygląd wnętrz.

Produkty są nieustannie doskonalone w zgodzie z wyzwaniami zrównoważonego rozwoju. Coraz więcej opakowań jest produkowanych z plastiku z recyklingu. Co roku rośnie też liczba mieszanin zawierających wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego oraz artykułów z certyfikatem Ecocert.

Redakcja: Czym kierujecie się w Starwax przy wdrożeniach nowych produktów?  

Anna Sudoł: W Starwax kładziemy duży nacisk na innowacyjność, jakość i użytkową wartość naszych produktów. Przy wdrażaniu nowych preparatów zawsze staramy się zapewnić naszym klientom rozwiązania, które nie tylko skutecznie spełniają ich potrzeby, ale także są łatwe w użyciu i przynoszą oczekiwane rezultaty. Naszym celem jest dostarczanie produktów, które nie tylko ułatwiają codzienne obowiązki domowe, ale także podnoszą jakość życia naszych klientów. Wszystko to w zgodzie z ochroną środowiska naturalnego. 

Redakcja: Jakie nowe środki czystości ostatnio wprowadziła marka Starwax?  

Anna Sudoł: Wyzwaniem dla całego rynku jest walka ze skutkami wysokiej inflacji z zeszłego roku, która obniżyła siłę nabywczą polskich konsumentów. Polacy kupują ostrożnie i zwracają dużą uwagę na cenę. Produkty Starwax są drogie, ale bardziej wydajne i skuteczne niż inne marki. Jednak część konsumentów nie jest przekonana do większego wydatku. Dlatego Starwax oferuje 6 preparatów w specjalnym formacie 400 ml i w super promocyjnych cenach: Super odwapniacz, Super odtłuszczacz, Toaleta i łazienka, Czyste szyby i lustra, Kabina prysznicowa i Preparat do zmywania pleśni. Promocyjne artykuły pozwolą dużej liczbie klientów sklepów Bricomarché przetestować jakość i skuteczność Starwax. Po pierwszym teście, pod koniec 2023 r., wiemy, że ta akcja promocyjna pozwoli zarówno nam, jak i sklepom Bricomarché pozyskać nowych klientów, którzy zrozumieją, że wysoka cena na półce tak naprawdę oznacza mniejszy koszt sprzątania, bo produkt wystarcza na dłużej i lepiej czyści.

Redakcja: To sprytny pomysł na wykorzystanie sprawdzonych preparatów, a co z naprawdę nowymi nowościami? 

Anna Sudoł: Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom sieci Bricomarche naprawdę innowacyjne akcesoria pod nazwą Starwax CLICK SYSTEM.  

Redakcja: Dlaczego CLICK? 

Anna Sudoł: Dlatego, że wystarczy jeden „klik”, aby łatwo połączyć ze sobą elementy zestawu, które pozwalają wygodnie myć różne powierzchnie, również te trudno dostępne. Jednak akcesoria CLICK to przede wszystkim jakość na lata. W dzisiejszych czasach, gdy rośnie liczba świadomych konsumentów, którzy chcą ograniczyć „produkcję” odpadów, zwłaszcza plastikowych śmieci, oferujemy bardzo wytrzymałe i ergonomiczne drążki ze stali nierdzewnej, mopy z mikrofibrą, którą można prać aż 300 razy. Mamy zestaw „Suche ręce”, który nie tylko pozwala odsączyć mop. Wiaderko jest podzielone na dwie komory. Jedna o pojemności zaledwie 2 litrów pozwala przygotować roztwór do mycia. Tak, zaledwie 2 litry wody + 1-2 nakrętki jednego z koncentratów Starwax pozwalają na skuteczne umycie nawet do 100 m² powierzchni. 

Redakcja: Jakie trudno dostępne powierzchnie ma pani na myśli? 

Anna Sudoł: Podłoga pod ciężkimi meblami, których nie da się przesunąć lub bardzo wysokie okna czy płytki ścienne. Teleskopowy drążek flexi z elastyczną końcówką ma duży zasięg i wygina się, co pozwala łatwo wsunąć mop pod niskie meble. Nikt też nie chce już szorować spoin w płytkach podłogowych na kolanach, dlatego mamy super szczotkę do połączenia z drążkiem. Specjalny mop ze zbierakiem do szyb, luster, płytek i powierzchni szkliwionych, na teleskopowym drążku można nim sięgnąć do samego sufitu. Kauczukowa miotła doskonale zamiata, zbiera włosy i sierść zwierząt, a przy tym łatwo ją utrzymać w higienicznej czystości. No i niby drobiazg, a jak ułatwia przechowywanie wszystkich akcesoriów: uchwyty do zamocowania na ścianie lub wewnątrz schowka, na których można zawiesić wszystkie elementy zestawu. 

Redakcja: Interesujące czy to wszystkie nowości Starwax 2024? 

Anna Sudoł: Nie 😊 Dział Badań i Rozwoju Starwax jest bardzo twórczy i pracowity. Jesienią będziemy oferować eleganckie i wygodne pochłaniacze wilgoci z bardzo konkurencyjnymi cenowo wkładami.  

Zobacz więcej